Votka Kiti

Votka kiti nedir votka yapım kiti yada votka neren alınır votka aroması satan sitemiz ile sizlerde votka aroması nerede satılır gibi soruların cevaplarını bulun.

Votka kiti fiyatları uygun olarak satılmaktadır. Votka 50 ml olarak satılmaktadır satılan tüm ürünler 5 litre alkol için uygundur.

Tıbbi bir ajan olarak mütevazı ortaçağ kökenli, votka dünyayı fethetti. 2012 yılında, damperli kamyonlar, 1,17 milyar galon (4,44 milyar litre) damıtılmış alkollü içeceğin azaltılmasını sağlayarak dünyanın en popüler ruhu haline geldi.

Votka nasıl yapılır?

Votka üretmek için , önce şeker veya nişasta içeren herhangi bir gıda maddesini fermente etmeli, ardından alkol içeriğini arttırmak için ürünü damıtmalısınız. (Fermantasyon maya şeker vermek anlamına gelir, böylece maya alkol üretebilir.) Günümüzde, çoğu votka sorgum, mısır, pirinç, çavdar veya buğday gibi fermente edilmiş tahıllardan yapılır, ancak patates, meyve ve hatta şeker de kullanabilirsiniz. .

Fermantasyon aşaması hacmen sadece yüzde 16 alkol içeren bir ürün oluşturur (ABV) – alkollü içecekler için çok düşük. Bu sayıyı artırmak damıtma veya sabit denilen bir kapta ısıtmayı gerektirir. Alkol sudan daha düşük bir sıcaklıkta kaynar, buharlaşan alkolü sudan ayırarak toplayabilirsiniz. Votkaların çoğu yüzde 30 ila 40 ABV’dir. Amerikan markası Everclear gibi “Doğrultulmuş ruhlar” ABV’nin yüzde 95 ila 96’sına ulaşıyor.